⚠️ Turnir Poznanovec - 2. mjesto⚠️

⚠️ Turnir Poznanovec  - 2. mjesto⚠️Završen je turnir u Poznanovcu gdje smo osvojili 2. mjesto.
Tijekom cijelog turnira nismo primili niti jedan pogodak i uspjeli smo uz dobru igru isprobati svih 19 igrača u rosteru. U četvrtfinalu izbacili smo momčad Mladosti iz Marije Bistrice te u polufinalu u potpunosti nadjačali domaćina NK Inkop iz Poznanovca. U finalnoj utakmici bez pogodaka presudilo je izvođenje jedanaesteraca gdje je sretnija i spretnija bila ekipa NK Golubovec kojoj ovim putem čestitamo na prvom mjestu.
Najboljim igračem turnira proglašen je naš Tomica Junković. 💪


Čestitamo
Tomici i cijeloj ekipi !

Iduću subotu očekuje nas generalna utakmica protiv Mladosti iz Zaboka na domaćem terenu.


🔹️Finale: NK Jedinstvo - NK Golubovec 0:0 ( p. 4:5 )

Penali: Junković ❌ Žunar⚽️ Kunštek⚽️ Ciglenečki⚽️ Vranješ⚽️ Knezić❌ )


#nkjedinstvo #seniori #svetikrižzačretje


⚠️ Turnir Poznanovec  - 2. mjesto⚠️