NK Jedinstvo - Sv. Križ Začretje

NK Jedinstvo - Sv. Križ Začretje

1. Županijska nogometna liga KZŽ 2021/22
NK Jedinstvo (SKZ)
29.08.2021. 17:30
4 : 1
NK Rudar (M)
NK Pregrada
29.08.2021. 17:30
2 : 0
NK Lobor
NK Oštrc
29.08.2021. 17:30
0 : 2
NK Rudar (DZ)
NK Omladinac Dubrovčan
29.08.2021. 17:30
0 : 2
NK Inkop
NK Oroslavje
29.08.2021. 17:30
2 : 0
NK Mladost Marija Bistrica
NK Ivančica (ZB)
29.08.2021. 17:30
1 : 0
NK Matija Gubec (GS)
NK Mladost Marija Bistrica
05.09.2021. 16:00
1 : 1
NK Omladinac Dubrovčan
NK Lobor
05.09.2021. 17:30
0 : 2
NK Oštrc
NK Rudar (DZ)
05.09.2021. 17:30
2 : 4
NK Oroslavje
NK Matija Gubec (GS)
05.09.2021. 17:30
1 : 5
NK Pregrada
NK Rudar (M)
05.09.2021. 17:30
0 : 3
NK Inkop
NK Jedinstvo (SKZ)
05.09.2021. 17:30
1 : 1
NK Ivančica (ZB)
NK Pregrada
12.09.2021. 17:00
2 : 1
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Omladinac Dubrovčan
12.09.2021. 17:00
0 : 4
NK Rudar (DZ)
NK Oroslavje
12.09.2021. 17:00
2 : 0
NK Lobor
NK Inkop
12.09.2021. 17:00
2 : 0
NK Mladost Marija Bistrica
NK Oštrc
12.09.2021. 17:00
4 : 0
NK Matija Gubec (GS)
NK Ivančica (ZB)
23.09.2021. 17:00
6 : 0
NK Rudar (M)
NK Rudar (DZ)
19.09.2021. 17:00
4 : 0
NK Inkop
NK Jedinstvo (SKZ)
19.09.2021. 17:00
3 : 3
NK Oštrc
NK Rudar (M)
19.09.2021. 17:00
1 : 4
NK Mladost Marija Bistrica
NK Ivančica (ZB)
19.09.2021. 17:00
1 : 1
NK Pregrada
NK Lobor
19.09.2021. 17:00
1 : 0
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec (GS)
19.09.2021. 17:00
1 : 1
NK Oroslavje
NK Mladost Marija Bistrica
26.09.2021. 16:00
1 : 0
NK Rudar (DZ)
NK Oštrc
26.09.2021. 16:30
0 : 5
NK Ivančica (ZB)
NK Inkop
26.09.2021. 16:30
3 : 0
NK Lobor
NK Omladinac Dubrovčan
26.09.2021. 16:30
2 : 2
NK Matija Gubec (GS)
NK Oroslavje
26.09.2021. 16:30
1 : 0
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Pregrada
26.09.2021. 16:30
0 : 0
NK Rudar (M)
NK Rudar (M)
03.10.2021. 16:00
1 : 6
NK Rudar (DZ)
NK Pregrada
03.10.2021. 16:00
4 : 0
NK Oštrc
NK Ivančica (ZB)
03.10.2021. 16:00
3 : 2
NK Oroslavje
NK Matija Gubec (GS)
03.10.2021. 16:00
0 : 1
NK Inkop
NK Lobor
03.10.2021. 16:00
0 : 1
NK Mladost Marija Bistrica
NK Jedinstvo (SKZ)
03.10.2021. 16:00
6 : 0
NK Omladinac Dubrovčan
NK Oštrc
10.10.2021. 16:00
4 : 0
NK Rudar (M)
NK Rudar (DZ)
10.10.2021. 16:00
4 : 0
NK Lobor
NK Oroslavje
10.10.2021. 16:00
2 : 2
NK Pregrada
NK Mladost Marija Bistrica
10.10.2021. 16:00
7 : 2
NK Matija Gubec (GS)
NK Omladinac Dubrovčan
10.10.2021. 16:00
1 : 6
NK Ivančica (ZB)
NK Inkop
10.10.2021. 16:00
1 : 3
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Ivančica (ZB)
17.10.2021. 15:30
4 : 0
NK Inkop
NK Oštrc
17.10.2021. 15:30
1 : 1
NK Oroslavje
NK Pregrada
17.10.2021. 15:30
4 : 1
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec (GS)
17.10.2021. 15:30
0 : 1
NK Rudar (DZ)
NK Rudar (M)
17.10.2021. 15:30
1 : 0
NK Lobor
NK Jedinstvo (SKZ)
17.10.2021. 15:30
1 : 1
NK Mladost Marija Bistrica
NK Omladinac Dubrovčan
24.10.2021. 15:30
1 : 1
NK Oštrc
NK Lobor
24.10.2021. 15:30
2 : 1
NK Matija Gubec (GS)
NK Mladost Marija Bistrica
24.10.2021. 15:30
2 : 0
NK Ivančica (ZB)
NK Inkop
24.10.2021. 15:30
2 : 1
NK Pregrada
NK Oroslavje
24.10.2021. 15:30
1 : 0
NK Rudar (M)
NK Rudar (DZ)
24.10.2021. 15:30
2 : 1
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Rudar (M)
31.10.2021. 14:30
3 : 0
NK Matija Gubec (GS)
NK Jedinstvo (SKZ)
31.10.2021. 14:30
2 : 2
NK Lobor
NK Ivančica (ZB)
31.10.2021. 14:30
1 : 1
NK Rudar (DZ)
NK Oštrc
31.10.2021. 14:30
1 : 0
NK Inkop
NK Pregrada
31.10.2021. 14:30
3 : 0
NK Mladost Marija Bistrica
NK Oroslavje
31.10.2021. 14:30
4 : 0
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec (GS)
07.11.2021. 14:00
1 : 3
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Lobor
07.11.2021. 14:00
0 : 1
NK Ivančica (ZB)
NK Omladinac Dubrovčan
07.11.2021. 14:00
3 : 1
NK Rudar (M)
NK Rudar (DZ)
07.11.2021. 14:00
4 : 1
NK Pregrada
NK Mladost Marija Bistrica
07.11.2021. 14:00
0 : 3
NK Oštrc
NK Inkop
07.11.2021. 14:00
2 : 3
NK Oroslavje
NK Mladost Marija Bistrica
27.03.2022. 13:00
1 : 2
NK Oroslavje
NK Rudar (M)
27.03.2022. 16:00
1 : 2
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Lobor
27.03.2022. 16:00
0 : 2
NK Pregrada
NK Rudar (DZ)
27.03.2022. 16:00
4 : 0
NK Oštrc
NK Matija Gubec (GS)
27.03.2022. 16:00
1 : 1
NK Ivančica (ZB)
NK Inkop
27.03.2022. 16:00
3 : 0
NK Omladinac Dubrovčan
NK Pregrada
03.04.2022. 16:00
4 : 1
NK Matija Gubec (GS)
NK Oroslavje
03.04.2022. 16:00
1 : 3
NK Rudar (DZ)
NK Inkop
03.04.2022. 16:00
7 : 4
NK Rudar (M)
NK Omladinac Dubrovčan
03.04.2022. 16:00
0 : 5
NK Mladost Marija Bistrica
NK Oštrc
03.04.2022. 16:00
2 : 1
NK Lobor
NK Ivančica (ZB)
03.04.2022. 16:00
2 : 3
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Lobor
10.04.2022. 16:30
4 : 4
NK Oroslavje
NK Rudar (M)
10.04.2022. 16:30
5 : 2
NK Ivančica (ZB)
NK Matija Gubec (GS)
10.04.2022. 16:30
1 : 1
NK Oštrc
NK Rudar (DZ)
10.04.2022. 16:30
2 : 0
NK Omladinac Dubrovčan
NK Jedinstvo (SKZ)
10.04.2022. 16:30
1 : 0
NK Pregrada
NK Mladost Marija Bistrica
10.04.2022. 17:15
0 : 1
NK Inkop
NK Mladost Marija Bistrica
18.04.2022. 16:00
0 : 0
NK Rudar (M)
NK Omladinac Dubrovčan
18.04.2022. 16:30
0 : 1
NK Lobor
NK Oštrc
18.04.2022. 16:30
1 : 2
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Pregrada
18.04.2022. 16:30
1 : 0
NK Ivančica (ZB)
NK Oroslavje
18.04.2022. 16:30
3 : 0
NK Matija Gubec (GS)
NK Inkop
18.04.2022. 16:30
0 : 2
NK Rudar (DZ)
NK Rudar (M)
24.04.2022. 17:00
0 : 0
NK Pregrada
NK Rudar (DZ)
24.04.2022. 17:00
5 : 1
NK Mladost Marija Bistrica
NK Ivančica (ZB)
24.04.2022. 17:00
2 : 0
NK Oštrc
NK Lobor
24.04.2022. 17:00
1 : 2
NK Inkop
NK Matija Gubec (GS)
24.04.2022. 17:00
0 : 0
NK Omladinac Dubrovčan
NK Jedinstvo (SKZ)
24.04.2022. 17:00
3 : 0
NK Oroslavje
NK Mladost Marija Bistrica
01.05.2022. 16:00
2 : 3
NK Lobor
NK Oštrc
01.05.2022. 17:00
0 : 2
NK Pregrada
NK Omladinac Dubrovčan
01.05.2022. 17:00
0 : 3
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Oroslavje
01.05.2022. 17:00
3 : 1
NK Ivančica (ZB)
NK Inkop
01.05.2022. 17:00
1 : 0
NK Matija Gubec (GS)
NK Rudar (DZ)
01.05.2022. 17:00
2 : 0
NK Rudar (M)
NK Ivančica (ZB)
08.05.2022. 17:00
7 : 0
NK Omladinac Dubrovčan
NK Pregrada
08.05.2022. 17:00
1 : 1
NK Oroslavje
NK Matija Gubec (GS)
08.05.2022. 17:00
2 : 1
NK Mladost Marija Bistrica
NK Lobor
08.05.2022. 17:00
0 : 6
NK Rudar (DZ)
NK Rudar (M)
08.05.2022. 17:00
0 : 3
NK Oštrc
NK Jedinstvo (SKZ)
08.05.2022. 17:00
2 : 2
NK Inkop
NK Mladost Marija Bistrica
15.05.2022. 16:00
2 : 1
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Oroslavje
15.05.2022. 17:30
3 : 0
NK Oštrc
NK Inkop
15.05.2022. 17:30
3 : 3
NK Ivančica (ZB)
NK Omladinac Dubrovčan
15.05.2022. 17:30
0 : 8
NK Pregrada
NK Rudar (DZ)
15.05.2022. 17:30
5 : 0
NK Matija Gubec (GS)
NK Lobor
15.05.2022. 17:30
0 : 2
NK Rudar (M)
NK Oštrc
22.05.2022. 17:30
3 : 1
NK Omladinac Dubrovčan
NK Pregrada
22.05.2022. 17:30
0 : 0
NK Inkop
NK Rudar (M)
22.05.2022. 17:30
0 : 8
NK Oroslavje
NK Jedinstvo (SKZ)
22.05.2022. 17:30
2 : 3
NK Rudar (DZ)
NK Ivančica (ZB)
22.05.2022. 17:30
4 : 2
NK Mladost Marija Bistrica
NK Matija Gubec (GS)
22.05.2022. 17:30
1 : 1
NK Lobor
NK Mladost Marija Bistrica
29.05.2022. 16:00
2 : 2
NK Pregrada
NK Omladinac Dubrovčan
29.05.2022. 17:30
3 : 8
NK Oroslavje
NK Matija Gubec (GS)
29.05.2022. 17:30
3 : 3
NK Rudar (M)
NK Lobor
29.05.2022. 17:30
1 : 5
NK Jedinstvo (SKZ)
NK Inkop
29.05.2022. 17:30
0 : 1
NK Oštrc
NK Rudar (DZ)
29.05.2022. 17:30
4 : 0
NK Ivančica (ZB)
NK Pregrada
03.06.2022. 17:30
0 : 1
NK Rudar (DZ)
NK Rudar (M)
05.06.2022. 18:00
3 : 0
NK Omladinac Dubrovčan
NK Jedinstvo (SKZ)
05.06.2022. 18:00
5 : 0
NK Matija Gubec (GS)
NK Oroslavje
05.06.2022. 18:00
4 : 2
NK Inkop
NK Oštrc
05.06.2022. 18:00
0 : 0
NK Mladost Marija Bistrica
NK Ivančica (ZB)
05.06.2022. 18:00
3 : 1
NK Lobor
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Rudar (DZ) 22 54 58
2. NK Oroslavje 22 31 47
3. NK Pregrada 22 30 42
4. NK Jedinstvo (SKZ) 22 27 41
5. NK Ivančica (ZB) 22 23 38
6. NK Inkop 22 4 36
7. NK Oštrc 22 -2 32
8. NK Mladost Marija Bistrica 22 -2 26
9. NK Rudar (M) 22 -35 17
10. NK Lobor 22 -30 15
11. NK Matija Gubec (GS) 22 -38 10
12. NK Omladinac Dubrovčan 22 -62 7
# Ime kluba U +/- B
1. Zagorec (Kr) II 4 34 12
2. NK Oroslavje 4 17 12
3. NK Tondach 4 15 10
4. NK Zagorec (VT) 4 24 9
5. NK Klanjec 4 3 7
6. NK Jedinstvo (SKZ) 4 14 6
7. NK Radoboj 4 0 6
8. NK Rudar (M) 4 -10 3
9. NK Straža 4 -15 3
10. Rudar (DZ) II 4 -17 3
11. NK Omladinac Dubrovčan 4 -32 0
12. NK Toplice 4 -33 -1
# Ime kluba U +/- B
1. NK Zagorec (Kr) 3 22 9
2. NK Pregrada 3 9 9
3. NK Klanjec 4 9 7
4. Zagorec VT 4 9 7
6. NK Oroslavje 4 -4 6
5. NK Rudar (DZ) 4 -4 6
7. NK Jedinstvo (SKZ) 4 -4 6
8. NK Straža 4 -14 3
9. NK Tondach 3 -11 0
10. NK Mladost Zabok 3 -12 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Zagorec (VT) 5 40 12
2. NK Zagorec (Kr) 4 26 12
3. NK Pregrada 4 16 12
4. NK Rudar (DZ) 4 5 9
5. NK Klanjec 4 6 6
6. NK Jedinstvo (SKZ) 4 0 6
7. NK Oroslavje 5 -5 6
8. NK Tondach 4 -15 6
9. NK Mladost Zabok 5 -21 3
10. NK Radoboj 4 -23 0
11. NK Straža 5 -29 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK Tondach 4 14 9
2. NK Jedinstvo (SKZ) 4 13 9
3. NK Pregrada 4 12 9
4. NK Rudar (DZ) 4 2 9
5. NK Oštrc 4 10 6
6. NK Omladinac Dubrovčan 4 -1 6
7. NK Klanjec 4 -12 6
8. NK Toplice 4 -10 3
9. NK Straža 4 -15 3
10. NK Oroslavje 4 -13 -1
# Ime kluba U +/- B
1. NK Tondach 4 24 12
2. NK Jedinstvo (SKZ) 4 17 9
3. NK Zagorec (VT) 4 6 9
4. NK Zagorec (Kr) 3 11 6
5. NK Oroslavje 3 9 6
6. NK Radoboj 3 1 4
7. NK Straža 4 -5 4
8. NK Rudar (M) 3 -10 1
9. NK Inkop 4 -16 1
10. NK Toplice 4 -37 0

VIJESTI

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA