NK Jedinstvo - Sv. Križ Začretje

NK Jedinstvo - Sv. Križ Začretje

KADETI NSKZŽ 2021/22
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
29.08.2021. 12:00
2 : 1
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Lobor
29.08.2021. 12:00
3 : 0
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Sloga Konjščina
29.08.2021. 12:00
0 : 1
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Tondach
29.08.2021. 12:00
3 : 0
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Golubovec
29.08.2021. 12:00
0 : 12
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Mladost Zabok
29.08.2021. 13:00
21 : 0
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Pregrada
05.09.2021. 12:00
3 : 0
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
05.09.2021. 12:00
3 : 1
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Oštrc
05.09.2021. 12:00
9 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Gaj Mače
05.09.2021. 12:00
1 : 3
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Radoboj
05.09.2021. 12:00
3 : 2
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
05.09.2021. 12:00
0 : 2
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Lobor
12.09.2021. 12:00
1 : 4
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Mladost Belec
12.09.2021. 12:00
2 : 5
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
12.09.2021. 12:00
2 : 5
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Golubovec
12.09.2021. 12:00
3 : 3
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Tondach
12.09.2021. 12:00
1 : 1
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Mladost Zabok
12.09.2021. 14:00
7 : 0
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Gaj Mače
19.09.2021. 12:00
11 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Oštrc
19.09.2021. 12:00
6 : 0
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Pregrada
19.09.2021. 12:00
20 : 0
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
19.09.2021. 12:00
0 : 6
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Sloga Konjščina
05.10.2021. 17:00
0 : 7
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
14.10.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Mladost Belec
26.09.2021. 10:30
4 : 11
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Golubovec
26.09.2021. 12:00
0 : 14
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Lobor
26.09.2021. 12:00
0 : 1
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Tondach
26.09.2021. 12:00
1 : 2
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Radoboj
26.09.2021. 12:00
0 : 5
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
26.09.2021. 12:00
3 : 4
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Oštrc
03.10.2021. 12:00
1 : 2
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
03.10.2021. 12:00
8 : 1
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Sloga Konjščina
03.10.2021. 12:00
7 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Mladost Zabok
03.10.2021. 12:00
8 : 0
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
03.10.2021. 12:00
5 : 4
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Gaj Mače
03.10.2021. 14:00
9 : 2
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Pregrada
10.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Radoboj
10.10.2021. 12:00
6 : 1
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Golubovec
10.10.2021. 12:00
0 : 7
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Mladost Belec
10.10.2021. 12:00
0 : 14
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Lobor
10.10.2021. 12:00
1 : 7
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
10.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Mladost Zabok
17.10.2021. 12:00
13 : 2
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Gaj Mače
17.10.2021. 12:00
7 : 0
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
17.10.2021. 12:00
0 : 9
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Tondach
17.10.2021. 12:00
8 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Sloga Konjščina
17.10.2021. 12:00
2 : 2
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
17.10.2021. 12:00
18 : 0
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Mladost Belec
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Pregrada
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Radoboj
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Oštrc
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Lobor
24.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Sloga Konjščina
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Mladost Zabok
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Gaj Mače
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Tondach
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Golubovec
31.10.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Radoboj
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Pregrada
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Mladost Belec
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Oštrc
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Lobor
07.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Tondach
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Golubovec
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Mladost Zabok
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Sloga Konjščina
14.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Radoboj
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Mladost Belec
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Oštrc
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Gaj Mače
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Pregrada
21.11.2021. 12:00
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Gaj Mače
27.03.2022. 12:00
4 : 1
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Oštrc
27.03.2022. 12:00
0 : 2
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Radoboj
27.03.2022. 12:00
1 : 11
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Pregrada
27.03.2022. 12:00
14 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
27.03.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Mladost Belec
27.03.2022. 12:00
0 : 2
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
03.04.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Lobor
03.04.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Sloga Konjščina
03.04.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Golubovec
03.04.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Mladost Zabok
03.04.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Tondach
03.04.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Radoboj
10.04.2022. 12:00
4 : 1
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Pregrada
10.04.2022. 12:00
9 : 0
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Gaj Mače
10.04.2022. 12:00
8 : 0
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Oštrc
10.04.2022. 12:00
1 : 3
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
10.04.2022. 12:00
0 : 0
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
10.04.2022. 12:00
0 : 2
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Mladost Zabok
18.04.2022. 12:00
7 : 0
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Lobor
18.04.2022. 12:00
0 : 4
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Mladost Belec
18.04.2022. 12:00
0 : 6
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Golubovec
18.04.2022. 12:00
0 : 11
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Tondach
18.04.2022. 12:00
0 : 9
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
18.04.2022. 12:00
7 : 0
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Pregrada
24.04.2022. 12:00
2 : 0
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
24.04.2022. 12:00
12 : 0
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Oštrc
24.04.2022. 12:00
11 : 2
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Gaj Mače
24.04.2022. 12:00
4 : 2
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
24.04.2022. 12:00
0 : 11
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Sloga Konjščina
24.04.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
01.05.2022. 12:00
1 : 5
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Lobor
01.05.2022. 12:00
0 : 4
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Radoboj
01.05.2022. 12:00
1 : 1
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Golubovec
01.05.2022. 12:00
0 : 6
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Tondach
01.05.2022. 12:00
0 : 4
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Mladost Belec
01.05.2022. 12:00
3 : 1
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Mladost Zabok
08.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Oštrc
08.05.2022. 12:00
1 : 1
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Gaj Mače
08.05.2022. 12:00
12 : 0
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Sloga Konjščina
08.05.2022. 12:00
1 : 1
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
08.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
08.05.2022. 12:00
1 : 9
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Mladost Belec
15.05.2022. 12:00
0 : 8
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Pregrada
15.05.2022. 12:00
8 : 0
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
15.05.2022. 12:00
1 : 6
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Golubovec
15.05.2022. 12:00
1 : 4
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Lobor
15.05.2022. 12:00
0 : 2
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Radoboj
15.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
22.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Mladost Zabok
22.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Gaj Mače
22.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Sloga Konjščina
22.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
22.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Tondach
22.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Mladost Belec
26.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
26.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Radoboj
26.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Oštrc
26.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Lobor
26.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Pregrada
26.05.2022. 18:00
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Mladost Zabok
29.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Golubovec
29.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Lobor
Nogometni klub Sloga Konjščina
29.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Gaj Mače
29.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Tondach
29.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
29.05.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Radoboj
05.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Tondach
Nogometni klub Mladost Belec
05.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Golubovec
Nogometni klub Pregrada
05.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Zabok
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
05.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
Nogometni klub Lobor
05.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
Nogometni klub Oštrc
05.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Konjščina
Nogometni klub Golubovec
12.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Radoboj
Nogometni klub Sloga Konjščina
12.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Omladinac Dubrovčan
Nogometni klub Mladost Zabok
12.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Oštrc
Nogometni klub Tondach
12.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Pregrada
Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka
12.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Gaj Mače
Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje
12.06.2022. 12:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Belec
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Mladost Zabok 19 149 55
2. Nogometni klub Pregrada 19 97 46
3. Nogometni klub Gaj Mače 19 94 46
4. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 18 92 46
5. Nogometni klub Oštrc 19 23 29
6. Nogometni klub Sloga Konjščina 19 1 29
7. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 20 -2 28
8. Nogometni klub Tondach 18 -10 28
9. Nogometni klub Radoboj 18 -24 22
10. Nogometni klub Lobor 19 -41 16
11. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 20 -119 6
12. Nogometni klub Mladost Belec 19 -127 6
13. Nogometni klub Golubovec 19 -133 3
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 19 48 49
2. Nogometni klub Pregrada 19 31 40
3. Nogometni klub Oroslavje 19 16 38
4. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 19 19 35
5. Nogometni klub Inkop 19 7 35
6. Nogometni klub Ivančica Zlatar Bistrica 19 23 32
7. Nogometni klub Oštrc 19 -5 25
8. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 19 0 24
9. Nogometni klub Lobor 19 -24 14
10. Nogometni klub Rudar Mihovljan 19 -30 13
11. Nogometni klub Matija Gubec 19 -33 8
12. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 19 -52 7
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Krapina 20 49 48
2. Nogometni klub Radoboj 20 39 47
3. Nogometni klub Mladost Zabok 20 27 40
4. Nogometni klub Rudar Mihovljan 19 36 38
5. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 19 38 37
6. Nogometni klub Klanjec 20 3 30
7. Nogometni klub Oroslavje 20 4 27
8. Nogometni klub Stubica 20 -10 26
9. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 20 0 24
10. Nogometni klub Matija Gubec 20 -20 20
11. Nogometni klub Tondach 20 -27 16
12. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 20 -36 16
13. Nogometni klub Toplice 20 -39 14
14. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 20 -64 12
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Mladost Zabok 10 57 30
2. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 10 35 27
3. Nogometni klub Pregrada 10 20 21
4. Nogometni klub Tondach 10 16 21
5. Nogometni klub Klanjec 10 0 16
6. Nogometni klub Rudar Mihovljan 10 4 15
7. Nogometni klub Oroslavje 10 -11 12
8. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 10 6 10
9. Nogometni klub Toplice 10 -36 3
10. Nogometni klub Straža 10 -41 3
11. Nogometni klub Omladinac Dubrovčan 10 -50 3
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Pregrada 7 44 21
3. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 7 12 15
2. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 7 6 15
4. Nogometni klub Straža 7 6 10
5. Nogometni klub Tondach 7 9 9
6. Nogometni klub Oroslavje 7 -7 9
7. Nogometni klub Rudar Mihovljan 7 -26 4
8. Nogometni klub Klanjec 7 -44 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 8 28 22
2. Nogometni klub Zagorec Krapina 8 34 21
3. Nogometni klub Pregrada 8 19 18
4. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 8 7 14
5. Nogometni klub Mladost Zabok 8 -14 10
6. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 8 -12 8
7. Nogometni klub Tondach 8 -15 7
8. Nogometni klub Straža 8 -16 3
9. Nogometni klub Klanjec 8 -31 1
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Pregrada 11 68 33
2. Nogometni klub Zagorec Krapina 11 35 28
5. Nogometni klub Tondach 11 32 24
3. Nogometni klub Mladost Zabok 11 28 24
4. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 11 26 24
6. Nogometni klub Radoboj 11 8 16
7. Nogometni klub Oroslavje 11 -6 13
8. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 11 -17 13
9. Nogometni klub Rudar Mihovljan 11 -13 12
10. Nogometni klub Klanjec 11 -37 6
11. Nogometni klub Straža 11 -35 3
12. Nogometni klub Toplice 11 -89 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Rudar Dubrava Zabočka 17 126 48
2. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 16 80 43
3. Nogometni klub Klanjec 16 59 35
4. Nogometni klub Zagorec Krapina 16 65 32
5. Nogometni klub Mladost Zabok 17 4 23
6. Nogometni klub Pregrada 16 5 22
7. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 17 -26 22
8. Nogometni klub Oroslavje 16 -10 17
9. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 16 -62 11
10. Nogometni klub Tondach 16 -78 9
11. Nogometni klub Straža 17 -163 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Gaj Mače 10 40 31
2. Nogometni klub Pregrada 10 37 28
3. Nogometni klub Stubica 10 21 24
4. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 9 8 20
5. Nogometni klub Zagorec Veliko Trgovišće 10 -4 12
6. Nogometni klub Straža 10 -19 11
7. Nogometni klub Mladost Belec 10 -44 5
8. Nogometni klub Sloga Konjščina 9 -39 4
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 8 34 26
3. Nogometni klub Mladost Zabok 7 6 17
4. Nogometni klub Gaj Mače 7 1 14
5. Nogometni klub Oštrc 8 -7 8
1. Jedinstvo II 0 0 3
6. Pregrada II 0 0 2
7. Nogometni klub Sloga Konjščina 8 -28 2
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Rudar Mihovljan 7 23 22
2. Nogometni klub Jedinstvo Sveti Križ Začretje 7 7 14
3. Nogometni klub Klanjec 6 7 13
4. Nogometni klub Oroslavje 7 6 13
5. Nogometni klub Mladost Marija Bistrica 7 -26 9
6. Nogometni klub Matija Gubec 7 -10 8
7. Nogometni klub Golubovec 7 -7 7

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA